Czas i koszty dostawy / pakowania
Wysyłki są realizowane w oparciu o usługi firmy INPOST i POCZTEX.

Koszty kompletowania zamówienia i przygotowania przesyłki kurierskiej INPOST lub POCZTEX24: 25 PLN
 

Realizacja wysyłek:

Magazyn Firmy Muzycznej realizuje wysyłki codziennie od poniedziałku do piątku. Każde zamówienie złożone i opłacone on-line do godziny 12:00, jest pakowane i wysyłane tego samego dnia roboczego (chyba, że z przyczyn od nas niezależnych kurier nie odbierze paczek danego dnia). Przesyłki INPOST zazwyczaj docierają do adresatów następnego dnia roboczego.

UWAGA! Nie mamy wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki. Zależy ona od  kuriera obsługującego Państwa rejon. W większości przypadków kurier dzwoni na podany w formularzu zamówienia numer telefonu i ustala godzinę przyjazdu. Nie jest to jednak norma i nie możemy gwarantować, że kurier skontaktuje się z Państwem przed doręczeniem. Wszelkie uwagi dotyczące pracy kurierów prosimy zgłaszać drogą mailową.

Odbiór osobisty
Bezpośredni odbiór wcześniej zamówionego i opłaconego towaru jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

Prosimy o dokładne sprawdzenie przy kurierze opakowania transportowego oraz samego towaru. Jeśli podczas transportu sprzęt uległ uszkodzeniu, prosimy nie odbierać przesyłki i spisać protokół uszkodzenia. Odebranie czy brak sporządzenia protokołu uszkodzenia przez Państwa nie ma wpływu na postępowanie reklamacyjne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl