Czas i koszty dostawy
0 PLN - dla zamówień od 1000 PLN

Wysyłki są realizowane dwoma rodzajami przesyłek kurierskich w zależności od ilosci i gabarytów pudełek.

Koszty przesyłki kurierskiej Inpost: 23,98 PLN
(mniejsze paczki zawierające zazwyczaj akcesoria gitarowe takie jak: struny, kapodastry, efekty, tunery, trenażery oraz małe instrumenty dla dzieci)


Koszty przesyłki kurierskiej Pocztex24: 23,98 PLN
(większe paczki zawierające zazwyczaj Bum Bum Rurki)

 

Realizacja wysyłek:

Magazyn Firmy Muzycznej realizuje wysyłki codziennie od poniedziałku do piątku. Każde zamówienie złożone i opłacone on-line do godziny 12:00 w południe, jest pakowane i wysyłane tego samego dnia roboczego (chyba, że z przyczyn od nas niezależnych kurier nie odbierze paczek danego dnia). Przesyłki Inpost zazwyczaj docierają do adresatów następnego dnia roboczego; zaś przesyłki Pocztex24 na 2-gi lub 3-ci dzień roboczy.

UWAGA! Nie mamy wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki. Zależy ona od  kuriera obsługującego Państwa rejon. W większości przypadków kurier dzwoni na podany w formularzu zamówienia numer telefonu i ustala godzinę przyjazdu. Nie jest to jednak norma i nie możemy gwarantować, że kurier skontaktuje się z Państwem przed doręczeniem. Wszelkie uwagi dotyczące pracy kurierów prosimy zgłaszać drogą mailową.

Formy płatności:
Rekomendujemy płatność za pomocą opcji "Przelew online", który realizowany jest za pośrednictwem operatora BlueMedia. To bardzo bezpieczna, szybka i tania forma płatności. Po złożeniu zamówienia, w mailu z Fakturą VAT, który Państwo otrzymacie wystarczy kliknąć w przycisk "Zapłać" i zostaniecie przekierowani na stronę, gdzie wybieracie swój bank. Kwota za zakupy oraz wszelkie dane do przelewu będą już uzupełnione. Wystarczy, że potwierdzicie przelew. Maksymalnie 15 minut później otrzymamy potwierdzenie zapłaty i będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienie.

Odbiór osobisty
Bezpośredni odbiór wcześniej zamówionego i opłaconego towaru jest możliwy w Stalowej Woli pod adresem:

MAGAZYN Firma Muzyczna / POI Intech Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
tel.: +48 798 359 712

pn-pt: 8:00-16:00
BRAK MOŻLIWOŚCI ZAPŁATY PRZY ODBIORZE

Prosimy o dokładne sprawdzenie przy kurierze opakowania transportowego oraz samego towaru. Jeśli podczas transportu sprzęt uległ uszkodzeniu, prosimy nie odbierać przesyłki i spisać protokół uszkodzenia. Odebranie czy brak sporządzenia protokołu uszkodzenia przez Państwa nie ma wpływu na postępowanie reklamacyjne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl