PRODUCENCI
Czas i koszty dostawy
0 PLN - dla zamówień od 1000 PLN

Wysyłki są realizowane dwoma rodzajami przesyłek kurierskich w zależności od ilosci i gabarytów pudełek.

Koszty przesyłki kurierskiej Inpost: 23,98 PLN
(mniejsze paczki zawierające zazwyczaj akcesoria gitarowe takie jak: struny, kapodastry, efekty, tunery, trenażery oraz małe instrumenty dla dzieci)


Koszty przesyłki kurierskiej Pocztex24: 23,98 PLN
(większe paczki zawierające zazwyczaj Bum Bum Rurki)

 

Realizacja wysyłek:

Magazyn Firmy Muzycznej realizuje wysyłki codziennie od poniedziałku do piątku. Każde zamówienie złożone i opłacone on-line do godziny 12:00 w południe, jest pakowane i wysyłane tego samego dnia roboczego (chyba, że z przyczyn od nas niezależnych kurier nie odbierze paczek danego dnia). Przesyłki Inpost zazwyczaj docierają do adresatów następnego dnia roboczego; zaś przesyłki Pocztex24 na 2-gi lub 3-ci dzień roboczy.

UWAGA! Nie mamy wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki. Zależy ona od  kuriera obsługującego Państwa rejon. W większości przypadków kurier dzwoni na podany w formularzu zamówienia numer telefonu i ustala godzinę przyjazdu. Nie jest to jednak norma i nie możemy gwarantować, że kurier skontaktuje się z Państwem przed doręczeniem. Wszelkie uwagi dotyczące pracy kurierów prosimy zgłaszać drogą mailową.

Odbiór osobisty
Bezpośredni odbiór wcześniej zamówionego i opłaconego towaru nie jest możliwy.

Prosimy o dokładne sprawdzenie przy kurierze opakowania transportowego oraz samego towaru. Jeśli podczas transportu sprzęt uległ uszkodzeniu, prosimy nie odbierać przesyłki i spisać protokół uszkodzenia. Odebranie czy brak sporządzenia protokołu uszkodzenia przez Państwa nie ma wpływu na postępowanie reklamacyjne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl